Lemondott a zöld-fehérek elnöke

Lemondott posztjáról a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Real Betis elnöke, Miguel Guillen.

TK
2014. 03. 29. 14:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A sportvezető a részvényesek szombati találkozóján jelentette be döntését, a klub közlése szerint utódját „órákon belül” kijelölik. Guillen 2011 óta állt a zöld-fehér sevillai egyesület élén.

A Real Betis nyolc fordulóval a Primera División vége előtt hét ponttal van lemaradva a bennmaradást érő helyen álló, 17. Osasunától.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.