Jól indult Schumacher fiának idénye

Mick a Forma–4 nyitóhétvégéjén rögtön futamgyőzelemmel indított Oscherslebenben.

HZS
2015. 04. 27. 6:52

Oscherslebenben tartották a Forma–4 nyitóhétvégéjét. A hétszeres világbajnok Michael Schumacher fia az első futamon a kilencedik, míg a másodikon a tizenkettedik helyet szerezte meg. A harmadik, tizennyolc körös futamban Mick Schumacher azonban már elsőként ért célba a Hannover és Berlin közötti pályán.

Korábban már írtunk róla, hogy Mick az előszezon első hivatalos tesztjén 160 kilométer per órás sebességgel csúszott ki a pályáról. Szerencsére sérülés nélkül megúszta az esetet.

Michael Schumacher fia korábban gokartversenyző volt és 2015 márciusában szerződött a holland Van Amersfoort Racing Forma–4-es csapathoz.