Húszévesen a szimulátorok előtt persze még a profi autóversenyzői karrier is csak távoli álomnak tűnt. 2006-ban aztán megnyerte a Suzuki Swift-kupát, 2009-ben – már nemzetközi mezőnyben – a SEAT Leon Európa-kupát, egy évvel később pedig a túra-autó-világbajnokságon Makaóban ő jegyezte az első magyar futamgyőzelmet. Mégpedig egy kis magyar csapat, a Zengő Motorsport színeiben.
A Honda gyári csapatával egészen a tűz közelébe került, hogy idén a Hyundaijal öt futamgyőzelemmel a csúcsra érjen.






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!