„2020 remek évnek ígérkezik, jó eséllyel még az ideinél is messze-messze sikeresebb lehet” – fogalmazott a politikus, aki azt mondta, a májusi Giro d'Italia Nagy Rajtja Magyarországra irányítja a világ figyelmét, Magyarországét pedig a kerékpározásra.
„Van mit ünnepelnünk. Ezek a kimagasló eredmények, amelyeknek ma örülhetünk, a sok éve megkezdett munka gyümölcsei” – értékelte 2019-et Princzinger Péter, az MKSZ elnöke.
A 2019-es esztendő legjobbjai:
Országúti kerékpár
Valter Attila
Vas Kata Blanka
Pályakerékpár
Szalontay Sándor
Filutás Viktor
Borissza Johanna Kitti
Hegyikerékpár
Benkó Barbara
Dina Márton
BMX cross
Naszádos Saba
Zsembery Boldizsár
BMX freestyle
Szepesi Tibor
Cyclocross (terepkerékpár)
Vas Kata Blanka
Vas Balázs
Kerékpárlabda
Árendás Tamás és Toma Vilmos
Hegyikerékpár downhill
Megyaszai Lilla
Cseh Martin
Művészkerékpár
Schön Martin
Hugyecz Zsófia
Sági Alexandra
Trial
Végh András
Erdélyi Ádám
Parakerékpár
Wermeser Zsombor





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!