– Arra emlékszem, hogy akkor leolvadt a jég, most viszont szétfagyunk. De inkább fagyjunk szét, mint hogy a jég olvadjon le! – jegyezte meg egy félmosoly kíséretében. Jászapáti Petra is azt mondta, talán még sohasem versenyzett ilyen hideg jégpályán.
Nos, miután az edzéseken a versenyzők panaszkodtak, hogy túlságosan puha a jég, az illetékesek alaposan lehűtötték, olyannyira, hogy több kolléga még a sajtóközpontban is nagykabátban püföli a billentyűzetet…






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!