Az általunk megkérdezett klubok egy részénél is tárgyalnak a játékosokkal. Információink szerint például Debrecenben is megszületett az elvi megállapodás 20 százalékról, de a részleteket még egyeztetni kell. Zalaegerszegen pedig inkább az okoz fejtörést, hogy a keret 80 százalékának lejár a szerződése június 30-án, és ha a bajnokság esetleges folytatása túlnyúlik ezen az időponton, akkor a hosszabbításról kell majd megegyezni.
Fehérvárott csökkentették a fizetéseket
Ha csak pislákolva is, de egyre több életjelet ad a magyar labdarúgás. A Ferencváros egy ideje már tart edzéseket, és a héten a Mezőkövesd és a Zalaegerszeg is elkezdte a közös munkát. A Mol Fehérvár fizetéscsökkentést jelentett be, hamarosan más kluboktól is érkezhet hasonló hír.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!