Disznók

Napjaink örökzöld témája Szergej Rebrov távozása vagy maradása. Naponta érkezik szinte tucatnyi hír.

2021. 05. 21. 12:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Persze akkor, de még Nyilasi korában is más volt a világ, mostanában olyasmik miatt is gyűlölködni tudunk, amiken régen simán átsiklottunk. Ebedli Zoltán nimbuszának jottányit sem ártott, hogy a Fradiból egy évre a leggyűlöltebb lilákhoz, azaz Újpestre igazolt, ma esélye sem lenne visszatérni az Üllői útra ilyen mocskos árulást követően.

Nem azért kérdezem, mert visszasírnám a régi időket: ez normális?

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.