– A családom még mindig a környéken él, és tudom, milyen sokan lettek hajléktalanok odahaza – jegyezte meg Havertz. – Mindent elvesztettek, nincs hol aludniuk, nincs mit enniük, nincsenek ruháik. Még mindig rengeteg a probléma, itt az idő, hogy segítsünk.
Kai Havertz azt is elárulta, hogy szereti a természetet és az állatokat, a jövőben pedig minél többet meg akar tudni a klímaváltozásról, mert szerinte, ha az emberek elhatároznák magukat, tudnának javítani a helyzeten.






















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!