Természetesen a személyesen is érintett ukrán és orosz sportolók közül többen megszólaltak, előbbiek közé tartozott a Fradi korábbi sikeredzője, Szergej Rebrov, aki keményen fogalmazott az „Oroszország, szégyelld magad!” felkiáltással, utóbbiak között pedig a férfi teniszezők újdonsült világelsője, Danyiil Medvegyev beszélt arról, hogy a béke pártján áll.
Lewandowski egyébként csapata frankfurti győzelmét is értékelte röviden a klubhonlapon: – Erősen védekeztünk és kézben tartottuk a mérkőzést. Nem lehet mindig négy-öt gólt lőni. Tudtuk, hogy nehéz lesz, itt mindig is az volt, küzdenünk kellett a három pontért.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!