Sallai hátvédként remekelt, de kisárgázta magát a csapatból
A Galatasaray 2–0-s győzelmet aratott a Samsunspor otthonában a török labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában, így az előnye – még ha ideiglenesen is – hat pontra nőtt a Jose Mourinho vezette Fenerbache előtt. A találkozón ismét Jolly Joker bőrébe bújt bele Sallai Roland, ugyanis a magyar válogatott jobb oldali támadója újfent a jobbhátvéd posztján szerepelt. Sajnos összeszedett egy sárga lapot, így a következő, Bodrum elleni bajnokit kénytelen lesz kihagyni.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!