Marco Rossi két nagy hiányzóra nem számíthat a svédek elleni felkészülési meccsen

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának Kerkez Milos és Varga Barnabás nélkül kell összeállítani kezdőcsapatát a Svédország elleni, péntek esti felkészülési mérkőzésre. Marco Rossi a pályára lépőktől küzdést szeretne látni.

2025. 06. 05. 17:09
Marco Rossi a keret hiányzóira is kitért a csütörtöki sajtóeseményen. Fotó: MTI/Illyés Tibor
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.
Marco Rossi arra figyelmeztetett, hogy magas játékminőség és fizikalitás jellemzi a svéd csapatot
Marco Rossi arra figyelmeztetett, hogy magas játékminőség és fizikalitás jellemzi a svéd csapatot (Fotó: MTI/Illyés Tibor)

A két júniusi találkozó után nyári szünet jön, a válogatott legközelebb szeptemberben, már világbajnoki selejtezőn lép pályára. Magyarország a friss Nemzetek Ligája-döntős Portugália, Írország és Örményország csapatával szerepel egy csoportban. 

A négyes első helyezettje egyenes úton kijut a jövő évi vb-re, a második pedig a márciusi pótselejtezőn küzdhet tovább a részvételért.

Marco Rossi mellett Csongvai Áron nyilatkozott még a sajtótájékoztatón:

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.