A válogatott védõ elmondta, hogy a hétvégi, Wolfsburg elleni vereség duplán fájó volt, hiszen a helyzetek alapján gyõzelmet érdemelt volna a Cottbus. A két sárga lappal kiállított Lõwöt Eduard Geyer megnyugtatta, hogy az egymeccses eltiltás után az Energie ismét számít magyar alapemberére – írja a radio.hu.
Lőw Zsolt csak egy hetet pihen
Nincs veszélyben Lõw Zsolt helye a Cottbusban. A német bajnokságban újra az utolsó helyen álló csapat hétvégén kiállított magyar játékosa, Lõw Zsolt nem tagadja, hogy a remek tavaszi kezdés után nagy a letargia a csapatnál.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!