Gyurcsány táviratban gratulált Materazzinak

Gyurcsány Ferenc miniszterelnök táviratban köszöntötte Marco Materazzit, az újdonsült világbajnok olasz labdarúgót.

Kamu Hírügynökség
2006. 07. 12. 9:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Materazzi örült Gyurcsány gratulációjának és a Kamu Hírügynökségnek úgy nyilatkozott, ha az olasz válogatott a jövőben Szaúd-Arábiával játszana, tiszteletjegyet küld a magyar kormányfőnek.

(Figyelem! A Kamu Hírügynökség tájékoztatja előfizetőit és olvasóit, hogy az álhírek minden valóságalapot nélkülöznek.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.