Kustánszegen a korábbi polgármester halála miatt írtak ki időközi választást, amelyen három független jelölt indul. A településen 446-an szerepelnek a választói névjegyzékben.
A háromezer lakosú Sárrétudvariban azért kell a helyieknek új településvezetőt választaniuk, mert a korábbi polgármestert a hajdú-bihari közgyűlés elnökévé választották. A szavazásra jogosult 2381 állampolgár hat jelölt közül választhatja meg a falu új vezetőjét.
(MTI)
Polgármestert választanak
Időközi polgármester-választást tartanak vasárnap a Zala megyei Kustánszegen és a hajdú-bihari Sárrétudvariban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!