A hajléktalanok városa?
Bár Józsefvárosban van az egyik legtöbb szálló és ellátó, a hontalanok teljesen átvették az utcák feletti hatalmat, mióta Pikó Andrásék felszámolták a polgárőrséget. Mint arról a Magyar Nemzet beszámolt, a kerületben egy tucat hajléktalanellátó működik, ám a helyzetet kezelés helyett inkább csak kihasználja a baloldal. A Fidesz helyi szervezete a közösségi oldalán arról írt, hogy
hajléktalankrízis alakult ki a VIII. kerületben.
Ennek legfőbb oka, hogy a kerület baloldali polgármestere, Pikó András keze alatt működő álcivil szervezet inkább tűnik érdekeltnek a hajléktalanprobléma fenntartásában, mint tartós megoldásában.
Pikó András és a mögötte álló balliberális politikai tömb nem arra kapott felhatalmazást a józsefvárosi szavazóktól, hogy egy meglévő problémát tovább fokozzon, hanem hogy enyhítse azt. Pikó és szövetségesei azonban átverték a józsefvárosiakat, hiszen pont az ellenkezőjét teszik annak, amit 2019-ben ígértek
– hangsúlyozta a józsefvárosi Fidesz.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!