Elmondta azt is, hogy az adósság fejében káoszt és mutyit kaptak a város lakói. Kitért arra is, hogy a kampányt azért az ifjúsági szövetség valósítja meg, mert „az itt élő fiatalok jövőjéről van szó, Péterffyék pedig ellopják”.
Őri László hozzátette, hogy Péterffy szakértői, független városvezetés ígéretével tévesztette meg a pécsieket 2019-ben, és láthatjuk, hogy ebből mi lett.
– Gyurcsány Ferenc hálójába került a pécsi városvezetés, és Péterffy Gyurcsány emberévé vált. A következő hetekben minden pécsi háztartásba az ifjúsági kereszténydemokrata szövetség által koordinált kampány keretében eljuttatjuk azt a tájékoztató kiadványt, amelyben felhívjuk a figyelmet, hogy mit ígért és mit kaptak a pécsiek a baloldali városvezetéstől: káoszt, dugókat, ügyvédmutyit, telekmutyit, lakásmutyit, óriáskereket és Pécs Pride-ot – fogalmazott.
Felhívta a figyelmet arra is, hogy egy vízióval rendelkező, komoly fejlesztési stratégiát megvalósító városvezetés helyett Pécset ma sodródás jellemzi. Ha a következő évben nem kap új irányt a város, akkor komoly veszélye van annak, hogy Pécs végérvényesen lemarad, és nem tudja azt a lehetőséget megragadni, amelyet a kormány megfogalmazott azzal, hogy a régió és benne Baranya újraiparosítását valósítja meg a következő időszakban.
Határozott véleményünk van, és erről szeretnénk a pécsieket is meggyőzni, hogy Pécsnek a következő évben változásra van szüksége
– szögezte le.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!