Márki-Zay Péter a 2026-os választás után betiltaná a Fideszt

Meghökkentő és eddig példátlan kijelentéssel sokkolta láthatóan még a Magyar Hang műsorvezetőjét is Márki-Zay Péter, aki a napokban a lap egyik videós műsorának adott interjúban a Fidesz betiltását és a párt képviselőinek közélettől való eltiltását szorgalmazta. A baloldal bukott korábbi miniszterelnök-jelöltje szerint a kormányzó párt bűnszervezet, maffia, amelyet törvényi úton fel kell számolni, ha a Tisza Párt 2026-ban megnyeri a választásokat. Érdemes megemlíteni: hasonló húrokat penget Magyar Péter is, aki állandóan börtönnel fenyegetőzik, amikor politikai ellenfeleiről beszél.

2025. 07. 08. 5:40
Forrás: ATV / YouTube
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Egy húron pendül Magyar Péterrel

A hódmezővásárhelyi polgármester az interjúban is megerősítette korábbi nyilatkozatait, hogy teljes mellszélességgel támogatja a Tisza Pártot és Magyar Pétert, ami azért sem meglepő, mert láthatóan hasonló a demokráciafelfogásuk. 

Emlékezetes, hogy Magyar is többször hangoztatta, hogy börtönbe juttatja a miniszterelnököt és azokat az „oligarchákat” vagy „janicsárokat”, akik haszonélvezői a rendszernek. 

Rendszeresen visszatérő kommunikációs elem a Tisza Párt elnökének beszédeiben az „út a börtönbe program”, aminek részleteit eddig nem fejtette ki, de retorikailag kísérteties a hasonlóság Márki-Zay Péter imént idézett botrányos okfejtésével.

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.