Sokak számára már alapvetően is aránylag stresszes feladat a windowsos számítógépek használata, mert attól kell félniük, hogy érthetetlen okból váratlanul tönkremennek valahogy, ráadásul segítség nélkül jó eséllyel megoldani sem tudják a gondot. Ennek fényében üdvözlendő volna, amennyiben a Microsoft némi előrelátással legalább az elkerülhető bosszantásoktól megkímélné a számítógépezőket – olvasható az Origó cikkében.
Megkímélnék a számítógépezőket
Tíz év után átgondoltabbá válhat a Windows gyári programboltjának működése.

A napokban végre bejelentette az egyik ilyen gond felszámolását a vállalat, tíz évvel a Windows gyári programboltjának elérhetővé válását követően hamarosan végre megoldja, hogy Windows 10 és Windows 11 rendszereken az ne telepítsen frissítéseket az éppen használatban lévő alkalmazásokhoz.Ilyenkor az jelenti a problémát, hogy a Microsoft Áruház a frissítés telepítése miatt erőszakosan leállítja és újraindítja a szoftvereket, így például megszakadhat zene- vagy filmszolgáltatásban a lejátszás, eltűnhet a chatappba vagy levelezőprogramba gépelt szöveg.
További Digitália híreink
Akár adatvesztést is okozhat az átgondolatlan működés.További érdekesség, hogy az illetékesek mindeközben a Microsoft Áruház működésének általános felgyorsításán is dolgoznak, ami szintén örömteli fejlemény.
Az eredeti cikk IDE kattintva olvasható.
Borítókép: Illusztráció (Forrás: Pexels)
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Teljesen alaptalan vádakkal támadják Erdő Pétert

Botrány Magyar Péter körmendi fórumán: a Tisza Párt elnöke szerint a szólásszabadság csak neki jár, a kritikusai hallgassanak

Megállíthatatlan: az Esztergomi bazilikánál is nagyobb aszteroida közeledik

Ez mindent megváltoztathat: fontos bejelentést tett Trump Muskkal kapcsolatban

Viharos időszak vagy új szerelem? Ezeknek a csillagjegynek sorsfordító hónapja lesz!

Pankotai Lili forradalmat hirdetett, miután megállapította, hogy „a magyar demokrácia elbukott”

Szabó Bálint már megint a Dunába ugrott + videó

Pokolian izgalmas meccset játszott a Fradi a BL-ben

Haaland miatt a Manchester City az éjjel közleményt adott ki, nagy a baj + videó

A legrejtélyesebb élőlény: nem növény, nem gomba de nem is állat

Elfogyott az oroszok türelme, lebuktatták Ukrajnát

Trump történelmi jelentőségű döntést hozott