Túljutott a kereskedelem a sokkon
Továbbra is stabil az áruellátás és a hét végére kiegyensúlyozottá vált a lakossági fogyasztás a boltokban. A kormány mindent megtesz, hogy biztosított legyen a kiszolgálás a kereskedelemben, ahonnan már nem érkeztek hírek átmeneti áruhiányról. A vásárlók biztonságára a fogyasztóvédelem is felügyel: folyamatosan vizsgálják az árakat a tartós élelmiszereknél és a higiéniai termékeknél, a laboratóriumok pedig a fertőtlenítőszereket ellenőrzik.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!