Így írnak ők – Augusztus 26., délután

Skrabski Fruzsina Facebook: „Sajnos a kommunizmusra még kevesebben emlékeznek és az emlékek elhalványultak, pedig hogy kezdődött - kémkedéssel vádoltak mindenkit, akinek 2 forintja volt és felakasztották az embereket az utcán, elkobozták a vagyonukat. Mondhatnánk, hogy ez nem ismétlődhet meg, de háborút se tudtunk volna elképzelni, aztán mégis van. Egy darab őrült elég hozzá, aki hatalmat kap. A végére hagyom a legalját: az ellenzék vezére, Magyar Péter - messze a Kacsa Magazin alatti színvonalon találgat mindenfélét. Merre ment a nagy jacht, biztos átszálltak, stb., stb. Ilyet újságíróként le nem írtunk, ez nem hír, erre a miniszterelnök-jelölt posztolgat napi szinten hülyeségeket és semmi következménye nincs! Még akkor sem, amikor nemzetbiztonsági kockázatot jelent az általa vízionált repülő…”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Jakab vért ivott

A legalja: az ellenzék vezére

Ki fog a végén fizetni?

Az igazi nagy harc

Mézesmadzag

Így írnak ők – Augusztus 26., délután

Így írnak ők – Augusztus 26., délelőtt

Így írnak ők – Augusztus 25., délután

Így írnak ők – Augusztus 25., délelőtt

Novák Miklós avatarja
Novák Miklós

Pogány Induló – ki szív eleget?

Szőcs László avatarja
Szőcs László

Ma a tűzijáték, holnap a légkondi

Sitkei Levente avatarja
Sitkei Levente

Hollandia aggasztó kormányozhatatlansága

Bayer Zsolt avatarja
Bayer Zsolt

Éljen gusztus 20., kotmányunk ünnepe!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.