Így írnak ők – Augusztus 28., délelőtt

Nagy Attila Tibor, Facebook: „Nem tudtam megmondani, hogy konkrétan hogyan állítaná vissza Magyar Péter a »fékek és ellensúlyok« rendszerét. Kételyem van, hogy Magyar Péter miniszterelnökként hajlandó volna-e a saját hatalma érdemi korlátozásába beleegyezni. Abban sem nagyon hiszek, hogy Magyar Péter kormányfősége alatt bevezetik azt a megígért korlátozást, hogy egy miniszterelnök csak nyolc évig maradhat a tisztségében.”


 

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Az elemző nem hisz Magyarnak

Havas végképp „lement kutyába”

Jobb világ

...és Mellár Tamás

Forgóajtó

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.