Így írnak ők – Szeptember 23., délután
Petrin László, Magyar Hírlap: „Az agresszió, a trágár, ocsmány beszéd, a másként gondolkodók kivégzésének a követelése a józanul gondolkodó emberek számára nem lehet pozitívum, nem lehet alternatíva. Reményeink szerint egyszer csak elege lesz abból az embereknek, hogy egyre gonoszabbá, elembertelenedetté vált az ellenzék kommunikációja. Könnyen belátható, hogy akik ilyen brutális stílusban értekeznek, azok ellenségei a rendnek, a békének és a nyugalomnak, amelyre egyébként pártállástól függetlenül mindannyian vágyunk. Nem lehetünk a végtelenségig toleránsak a vérszagot megérzett kopók hangos csaholását idéző politikai viselkedéssel, amelynek egyenes következménye egy durva, az eszközökben sem válogató gyűlöletkeltő kampány. Megbocsáthatatlan hiba lenne az ellenzék intoleranciájának tolerálása, a lassan kibontakozó erőszakot a jog eszközeivel is kordában kell tartani.”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Április 18., délelőtt
Így írnak ők – Április 17., délután
Így írnak ők – Április 17., délelőtt
Így írnak ők – Április 16., délután
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!