Így írnak ők – Október 28., délelőtt

Perintfalvi Rita Facebook: „Nem véletlen, hogy amikor Prevost bíborost kinevezték pápává, a külföldi államfők közül elsőként nem Trumpot, nem Orbánt, hanem az ukrán államfőt Zelenszkijt hívta meg magához. Mert igyekezett békét teremteni, sőt, fel is ajánlotta, hogy a Vatikán lehetne a színhelye egy Moszkva és Kijev közötti találkozónak. Ez az ötlet persze Trumpnak nem tetszett, mert ő akarta magának megszerezni a Nobel-békedíjat. Később Viktor is kitalálta, hogy Budapest lenne a tökéletes helyszín. Hiszen ő a béketeremtő, nem Trump. Valahogy az ego-trippes játszadozás vakvágányra szaladt, mert Donald visszalépett. Így lett a Budapesti Békecsúcsból fuccs!”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Perintfalvi észt oszt: békecsúcsból fuccs!

Boszorkányüldözés

Fideszes „kampánytotó”

A Tisza újra bevezetné a legigazságtalanabb sarcot

Térjünk rá végre az érdemi részre!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.