Így írnak ők – Január 17., délelőtt

0

Ambrózy Áron, Facebook: „Bütyök cigizik meg szereti a sört, de több közös nincs bennünk. Ezt a dubajozást pláne nem értem. Az olyan, mint egy nő, akivel csak színházba lehet menni. Méregdrágán veszel egy lakást a 610. emeleten (és még Gruber sem potyog az égből), ahonnan nézhetsz egy másik toronyházat, a légkondi meg dörög, hiszen kint 51 fok van. És az egészért fél napot utazol, becsekkel, kicsekkel, takkerral együtt. Ennyi pénzből medencés házat lehet venni a budai hegyvidéken, a többi nélkülöző, nyomorgó ellenzéki között.”


 

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Tompos még a DK leszólására is alkalmatlan

A szegény (DK-s) kisgyermek panaszai

„Nélkülöző, nyomorgó ellenzékiek”

„Újfent szeretnék figyelmeztetni mindenkit…”

„Kéri Laci bácsit egyre nehezebb letagadni”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.