Így írnak ők – Január 17., délután

0

Török Gábor, 24.hu: „A Fidesz kampánytervezésekor fontos, hogy ők maguk se lássanak olyan adatokat, amelyekben az ellenfél vezet. Azt sem tudom, ki lehet igazán biztos abban, hogy azok az adatok, amelyek elé kerülnek, valósak. Nem tudom, hogy Orbán Viktor például biztos lehet-e abban, hogy az elé kerülő adatok a valóságot a legjobban bemutató adatok.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Török szerint megvezethetik Orbánt

„Lázár egyre nagyobb szabadságot kap”

Mérő kívánsága a kormányzatnak

Ez a globális progresszív politika célja...

„Roppant büszkén jelentette be Bütyök legújabb igazolását”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.