Így írnak ők – Január 20., délelőtt

0

Dezse Balázs, Pesti Srácok: „Nem gondoltam volna, hogy a Majdan párt az igazán komoly kampányidőszak elején kapitulál. Mármint nem hivatalosan, de ami az idegállapotukat, a választás eredményére vonatkozó jövőképüket és az emberi méltóságukat illeti. Bár ez utóbbi talán soha nem volt. Történt ugyanis, hogy egy hét leforgása alatt a helyzet abba az irányba látszik változni, hogy „vége van, kicsi”, ezt pedig már ők is beismerték. Például azzal, hogy megvették a mostvagysoha2030 és a kireszavazzak2030 domain címeket. Ez márpedig azt jelenti, hogy a 26-ot elengedték, csak éppen a szekta követőinek nem szólnak erről. Ezek szerint viszont 2030-ra visszatérést terveznek, és itt nyilván a legfontosabb kérdés nem a „hogyan”, hanem a „kivel”. Még nem látszik az új megváltó sejtelmes sziluettje a naplementében, de abban biztosak lehetünk, hogy lesznek mentálisan sérült jelöltek a feladatra bőven, ugyanis a Tiszának sikerül kitermelni a „kiábrándult fideszes” helyett, és annál egy sokkal sértettebb, agresszívebb és valóságtagadóbb embertípust: a csalódott tiszást.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Juszt „magánvádas indítványa” Deutsch-nak

Szerepjáték: Sanyi ma antifa

Variációk egy választásra

Lattmann Zuckerberget is alázza, de azért, szép óvatosan

„Új embertípus: a csalódott tiszás”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.