
Így írnak ők – Január 26., délelőtt
Tompos Márton, Facebook: „Szeretném jelezni, hogy az elmúlt 16 évben a legtöbb szakember, aktivista, jelölt, politikus, aki megfordult a parlamenten kívüli ellenzékben, például 2022 előtt a Momentumban, az esetek túlnyomó többségében INGYEN vagy nagyon JELKÉPES pénzekért dolgoztak. Az ügyért, a hazáért. Például fizetés nélküli szabadságot vettek ki vagy egyszerűen felmondtak a munkahelyükön. A Momentum frakciójában több ilyen ember is ül, akik úgy lettek politikusok, hogy hónapokig a saját megtakarításaikat élték fel azért, hogy Magyarországért tehessenek.”
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!