Így írnak ők – Április 30., délután
Bálint Botond, Facebook: „A magyar választópolgárok egy jelentős részének van egy olyan illúziója, ez kiderült a választások eredményéből, hogy az EU tele van jóindulattal, az EU jogállam, az EU jogszabályai a lehető legjobbak, és az EU be is tartja azokat, továbbá úgy általában az EU vezetésének, elitjének, bürokráciájának nincsenek önérdekei, ott mindenki hótiszta demokrata és csak a tagállamok felvirágoztatása az életcéljuk. Tehát meg fogjuk kapni az EU-s pénzeket, ha eltakarítjuk azt a csúnya Orbánt.”
Összes idézet
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Így írnak ők
Tovább az összes cikkhezÍgy írnak ők – Április 30., délután
Így írnak ők – Április 30., délelőtt
Így írnak ők – Április 29., délután
Így írnak ők – Április 29., délelőtt
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!