Fegyveresek lemészároltak huszonnégy embert egy drogrehabilitációs központban Mexikóban, hetet pedig megsebesítettek, akik közül hárman súlyos állapotban vannak – közölte a rendőrség helyi idő szerint szerda este. A Mexikó közepén fekvő Guanajuato a latin-amerikai ország legveszélyesebb állama, mivel véres bandaháború zajlik itt a Jalisco kartell és egy helyi szervezett bűnözői csoport között. Különösen súlyosan érinti a konfliktus Irapuató várost, ahol rendszeresek a hasonló rajtaütések.
Drogrehabilitációs központra támadtak fegyveresek
Drogrehabilitációs központban csapott le egy mexikói fegyveres banda, két tucat embert öltek meg.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!