A Welt olvasói láthatóan abban bíznak, hogy a magyar miniszterelnök kitart véleménye mellett az illegális migráció és Ukrajna finanszírozása ügyében, az idei európai parlamenti választások után pedig változik a politikai irány.
Ha bárhol megvédik a szabadságunkat, az nem Ukrajnában történik, hanem Magyarországon, a köszönet a magyaroké
– írja egy hozzászóló. Volt olyan is, aki kiemelte, hogy a német politikusokban nincsenek meg azok az erények, amelyek Orbán Viktorban, és a demokrácia rajongóinak el kellene fogadniuk, ha valaki más véleményt képvisel, mint ők, és nem rögtön a szavazati jog elvételét követelniük.
Valaki pedig azt írta, hálás Magyarországnak, az európai adófizetők eurómilliárdjainak utolsó őrzőjének.
Akad olyan kommentelő, aki arra a kijelentésre, hogy Magyarország évek óta nem tiszteli az EU érdekeit, visszakérdezett, hogy az EU milyen érdeklődést mutat az itt élők érdekei iránt. Más kijelentette, a legnagyobb probléma nem Orbán Viktorral van, hanem a zöldekkel, és ő is azt reméli, hogy ennek az őrületnek vége lesz az idén.
Mindenki, aki vakon kritizálja Magyarországot, egyszer nyaraljon ott, és hasonlítson össze egy magyar várost és egy hasonló méretű németet
– szögezte le egyikük.
Az ehhez hasonló vélemények a németektől egyre gyakoribbak a Die Welten. Az egyik kommentelő pedig azt hangsúlyozta, valójában Orbán Viktor nem csupán Magyarország, hanem Európa érdekében is cselekszik, míg az Európai Bizottság első embere, Ursula von der Leyen nem.
Borítókép: Orbán Viktor miniszterelnök (Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!