Nyakon szúrtak egy dél-koreai ellenzéki vezetőt + videó

Egy rendezvényen nyakon szúrták Li Dzse Mjung dél-koreai ellenzéki vezetőt, akit kórházba kellett szállítani.

2024. 01. 02. 7:24
LI, Dzse Mjung
Szöul, 2022. március 3. Li Dzse Mjung, a dél-koreai kormányzó liberális Demokrata Párt elnökjelöltje támogatóit köszönti egy szöuli kampányrendezvényen 2022. március 3-án. Dél-Koreában március 9-én tartanak elnökválasztást. MTI/EPA/YNA Pool/Yonhap Fotó: Yonhap
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Borítókép: Li Dzse Mjung, a dél-koreai kormányzó liberális Demokrata Párt vezetője (Fotó: MTI/EPA/YNA/Yonhap)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.