Vlagyimir Putyin orosz elnök és az Egyesült Arab Emírségek elnöke, Mohammed bin Zajed al-Nahjan telefonon egyeztettek a Gázai tűzszünetről – adta hírül a Kreml.
Putyin fontos kérdésekben egyeztetett az Egyesült Arab Emírségek elnökével
Egyetértenek abban, hogy mi lenne a cél.

Oroszország és az Egyesült Arab Emírségek megerősítették, hogy azonnali tűzszünet akarnak és egy olyan politikai folyamat helyreállítása mellett állnak ki, amelynek célja a palesztinkérdés hosszú távú és igazságos megoldása az ismert nemzetközi jogi alapon
− áll a jelentésben.
A Hamász palesztin terrorszervezet fegyveresei október 7-én indítottak támadást Izrael ellen, az izraeli hadsereg erre válaszul légi és szárazföldi hadműveleteket hajt végre a Gázai övezetben.
Borítókép: Vlagyimir Putyin orosz elnök (Fotó: MTI/EPA/Szputnyik/Kreml/Valerij Sarifulin)
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!