Borítókép: Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti delegációvezetője (Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt)
Deutsch Tamás: Gyalázatos, amit Brüsszel csinál
Az Európai Bizottság nem fogadta el a közérdekű vagyonkezelő alapítványokról szóló törvény módosítását, így az alapítványi fenntartású egyetemek továbbra sem vehetnek részt az Erasmus+ és Horizon-programokban. Deutsch Tamás EP-képviselő közösségi oldalán közzétett posztjában úgy fogalmazott: teljesen törvénytelenül, tovább akarják büntetni a magyar egyetemistákat és kutatókat.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!