Döntő pillanat: a béketerv átadására készül Oroszország

Oroszország készen áll arra, hogy Ukrajnának átadja a hosszú távú békeegyezmény feltételeit tartalmazó dokumentumtervezetet, miután befejeződött a jelenleg folyó fogolycsere – jelentette be Szergej Lavrov külügyminiszter. Lavrov a minisztérium honlapján közzétett nyilatkozatában kijelentette, hogy Oroszország elkötelezett a több mint három éve tartó, Moszkvát és Kijevet szembeállító háború békés rendezése iránt.

2025. 05. 24. 10:18
Béketervezetet készül átadni Oroszorszg Ukrajna számára Fotó: MIKHAIL KLIMENTYEV Forrás: POOL
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Korábban a Magyar Nemzet arról is beszámolt, közvetlenül a békecsúcs előtt mért hatalmas dróncsapást az orosz hadsereg az ukrán állásokra.

Borítókép: Vlagyimir Putyin és Volodimir Zelenszkij (Fotó: AFP)


 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.