Minden meccsen csúcsformában

Olyan a mai Veszprém, mintha minden meccset csúcsformában játszana — mondta lapunknak Mikler Roland. A 34 éves kapus újjászületett a tavaly őszi edzőváltás óta, a veszprémi szurkolók „Gyere vissza!” rigmusa kapcsán nem ostorozza magát, amiért türelmetlen volt, és aláírt Szegedre, hanem a Bajnokok Ligája-győzelemre összpontosít.

2019. 05. 29. 12:42
A legértékesebb klubtrófeát elnyerve távozna Veszprémből Fotó: Havran Zoltán
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

– A Veszprém kapusa is más lesz, mint az említett két találkozón. Olyan formában véd mostanában, mintha újjászületett volna. Szinte egyedül verte meg a Szegedet a bajnoki döntőben.

– Köszönöm az elismerő szavakat, de ne túlozzunk. Valóban jól ment a védés, és amióta David Davisszal dolgozom, újra élvezem a munkát. A létező legjobb történt a csapattal azzal, hogy edzőt váltottunk. Ez az eredményeinkben is megmutatkozik.

– Bánja már, hogy nem volt elég türelmes? Ha várt volna néhány hetet, hónapot, s „kibekkeli” az időt Vranjes menesztéséig, akkor nem hallotta volna Veszprémben és Szegeden a „Gyere vissza!” rigmust a szurkolóktól. Tényleg, mit gondolt, amikor ezt skandálták: baleknak érezte magát, hogy annak idején nem várt egy kicsit és aláírt Szegedre, vagy a lelke mélyén tudja, hogy egyszer úgyis visszatér Veszprémbe?

– Egyik sem jutott az eszembe, inkább arra gondoltam, hogy meg kell becsülni a szurkolók szeretetét, és erre remek alkalom lesz a kölni Final Four. Szépen szeretnék elbúcsúzni a szurkolóktól.

– Mi a veszprémi titok? A tavaly novemberi, Kristianstad elleni vereség óta az összes meccsüket megnyerték a BL-ben, pedig játszottak többek között a Barcelonával, a Vardar Szkopjével és a Kielcével is. Mit tud David Davis?

– Dolgozni, de azt nagyon. Mindenkinek megtalálta a helyét és a szereplét a csapaton belül. Az utóbbi hetekben azt érzem, hogy minden meccsen csúcsformában tudunk játszani. Remélem, még tudjuk fokozni, és Kölnben leszünk a legjobbak.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.