A címvédő otthonában nyert a DVTK a szlovák jégkorongligában

2019. 09. 24. 20:30

A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbítás után 3-2-re győzött a címvédő Besztercebánya otthonában a szlovák jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknapján.

A második harmadban hat perc alatt négy gól született, egyenlő eloszlásban. Ezt megelőzően, és a rendes játékidőben ezt követően sem találtak a hálóba a csapatok, ezért hosszabbításra volt szükség. A ráadás második percében a magyar csapat kanadai csatára, Ryan Harrison szerezte a győztes gólt.

A miskolciak a hatodik meccsükön negyedszer nyertek a Tipsport Ligában.

Eredmény: Beszercebánya (HC '05 Banska Bystrica, szlovák) – DVTK Jegesmedvék 2-3 (0-0, 2-2, 0-0, 0-1) – hosszabbítás után