– A karantén alatt a következőképpen néz ki a napirendem: reggel hat órakor felkelek, hogy megnézzem az ausztráliai bajnokság meccseit. A reggeli után a belarusz bajnokságra kapcsolok, majd ebédelek, edzek – mondta a belarusz Tut.by hírportálnak egy portugál futballrajongó, Tiago Pereira.
Hiába, akinek súlyos (futball)elvonási tünetei támadtak, annak a belarusz futball is maga a csoda birodalma ezekben a hetekben.





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!