A nap, amely elsöpörte a Sepsi OSK arénaavatását és edzőjét

Leghamarább jövő tavasszal rendezik meg a Sepsi OSK új arénájának ünnepi átadását, a koronavírus-járvány következtében ugyanis el kellett halasztani az egy hét múlva esedékes DAC elleni ünnepi mérkőzést. A baj pedig csőstül jön: a gyenge bajnoki szereplés nyomán a klubvezetés edzőcserére is kényszerül.

2021. 09. 29. 15:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ilyés Róbert azonban csak ideiglenesen vezetheti a csapatot, a csíkszeredai származású trénernek, korábban 481 első osztályú fellépést kipipáló játékosnak ugyanis nincs edzői Pro licence, ami kizáró ok a romániai első ligában. „Harminc napunk van rá, hogy új vezetőedzőt találjunk, a Rapid elleni vasárnapi mérkőzésen azonban biztosan Ilyés Róbert vezeti a Sepsi OSK-t” – közölte a klubelnök. A végleges megoldást a világbajnoki selejtezők miatt elrendelt bajnoki szünetben remélik megtalálni a Sepsi OSK vezetői.

Borítókép: a Sepsi OSK új stadionja. Fotó: Fekete Lehel
 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.