A magyar válogatott várható kezdőcsapata: Gulácsi – Botka, Orbán, Szalai – Bolla, Nagy, Szoboszlai, Schäfer, Fiola – Sallai, Nikolics
Negyedszerre is fel tudunk állni a padlóról?
A Rossi-éra legnagyobb gólkülönbségű veresége után Albániában javíthat a magyar válogatott. Az angolok elleni budapesti 0-4 utóhatásai Elbasanban derülnek ki, a közelmúlt azt bizonyítja, hogy egy vereség után a következő mérkőzésen rögtön sikerült javítani. Ebben bízhatunk az albánok elleni meccs előtt.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!