Hosszú Katinka visszatér, Tokió után először itthon versenyez

Csütörtöktől vasárnapig a kaposvári Csík Ferenc Uszodában zajlik majd a rövid pályás országos úszóbajnokság – tán a legnagyobb hír, hogy ezen az eseményen tér vissza a versenymedencébe Hosszú Katinka, akit Tokióban láttunk utoljára a rajtkövön.

Forrás: MÚSZ2021. 11. 10. 15:07
HOSSZ Katinka
Toki, 2021. jlius 29. Hossz Katinka a 200 mteres htszs elfutamban a vilgmret koronavrus-jrvny miatt 2021-re halasztott 2020-as tokii nyri olimpin a Tokii Vizeskzpontban 2021. jlius 29-n. Hossz Katinka a 20. helyen fejezte be a szereplst. MTI/Illys Tibor Fotó: Illyés Tibor
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.