– Robert Lewandowski helyzete egyszerű – mondta Jakub Kwiatkowski, a lengyel válogatott szóvivője. – Mielőtt megérkezett az edzőtáborba, már tudtuk, milyen állapotban van. Aki követi a Bundesligát, tisztában van vele, hogy az utóbbi időben sérülten játszott a Bayern Münchenben. Nem akarjuk túlterhelni, a legfontosabb, hogy a keddi pótselejtezőre a lehető legjobb állapotba kerüljön.
Jelenleg semmi sem utal arra, hogy ki kell hagynia a találkozót.
Lewandowski második világbajnokságára jutna ki a lengyel válogatottal, ám az elsőről, a négy évvel ezelőtti oroszországi eseményről a támadó rúgott gól nélkül, csapata pedig csoportutolsóként távozott.
A túloldalon viszont nem fog kezdeni a legismertebb labdarúgó: Janne Andersson szövetségi kapitány elárulta, hogy a Csehország ellen eltiltás miatt hiányzó Zlatan Ibrahimovicot a kispadra jelöli.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!