Dráma a jégen: vérfoltos inggel tiltakozott az ukrán műkorcsolyázó az Eb-n + videó
Amint arról beszámoltunk, a kaunasi műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokságon a férfiak versenyét a címét megvédve a francia Adam Siao Him Fa nyerte meg, aki a kűrjében bemutatott egy hátraszaltót. Ez betiltott elem, életveszélyesnek minősítették, a szabálykönyv szerint pontlevonással büntetik, de a 22 éves versenyzőt az sem tartotta vissza. Ám nemcsak ő szolgáltatott témát, hanem a szintén 22 éves, ukrán Ivan Smuratko is, aki a „vérfoltos” kűrruhájával a hazáját ért orosz agresszióra hívta fel a figyelmet.

További Sport híreink
További Sport híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!