– Már majdnem decemberben járunk, és még mindig nem kaptam ajánlatot a klubtól, hogy maradjak. Jelenleg a szezon végi távozásomra nagyobb esély van, mint a maradásomra – mondta el Szalah, aki a Liverpool előtt Angliában volt a Chelsea futballistája is.
– Imádom a szurkolókat, ők is kedvelnek engem. De ez nem rajtam, és nem is rajtuk fog múlni. Természetesen csalódott vagyok, még nem mostanában szeretnék visszavonulni. Csak játszom és a szezonunkra koncentrálok. Megpróbálom megnyerni a csapattal az angol bajnokságot és remélhetőleg a Bajnokok Ligáját. Csalódott vagyok, de várjuk meg, mi lesz.
Szalah az aktuális idényben eddig 18 tétmérkőzésen lépett pályára, a fontosabb sorozatokban kezdőjátékosként. Mérlege 12 gól és 10 gólpassz.
Zajlanak a tárgyalások
A PoolBarátok híre szerint egyébként a játékos ügynöke, Ramy Abbas és Szoboszlaiék sportigazgatója, Richard Hughes folyamatosan tárgyalnak egymással, az ajánlattétel előtt azonban a feleknek meg kell egyezniük a pénzügyekről. Szalah a Liverpool történetének legjobban fizetett játékosa, 32 évesen viszont már nem ő a jövő embere, értéke a futballpiaci ügyekben megbízható forrásnak számító Transfermarkt szerint 55 millió euró. Összehasonlításképpen: Szoboszlai Dominik esetében ez az adat ugyanott 75 millió. Érdekesség, hogy Szalah mellett két másik meghatározó játékosának, a holland Virgil van Dijknak és az angol Trent Alexander-Arnoldnak is lejár a szerződése a nyáron.
Miközben tehát a következő idény csapata még közel sem állt össze Liverpoolban, a csapatra két kőkemény mérkőzés vár ezen a héten. Szerdán a Real Madridot fogadja Arne Slot vezetőedző együttese a Bajnokok Ligája alapszakaszának újabb fordulójában, míg vasárnap a Manchester City elleni, szintén hazai rendezésű rangadó következik.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!