Rapid sport friss – Fradi, Puskás, Paks? Elképesztő izgalmak jönnek az NB I-ben
Bár a Ferencváros a labdarúgó NB I 27. fordulója után visszavette a vezetést, még mindig három csapatnak van esélye arra, hogy bajnok legyen. A legkönnyebb helyzetben a Fradi van, mert ha a címvédő az összes hátralévő meccsét megnyeri, sorozatban a hetedik bajnoki aranyát gyűjti be. Kinek van ott a kés a torkán? A Fradinak? A Paksnak? Mit kezdjünk azzal a kijelentéssel, hogy a magyar labdarúgás érdeke a Ferencváros újabb bajnoki elsősége? Ezt a témát járta körbe a Rapid sport adásában Lantos Gábor, a Magyar Nemzet főmunkatársa és Szabó Tamás, a Tömegmédia sport vezető szerkesztője.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!