Orbán Viktor Bognár Györgynek üzent a kupadöntő után

A Paks megvédte címét a labdarúgó MOL Magyar Kupában, mivel a szerdai fináléban 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a Ferencvárost. A találkozó után Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán üzent a paksi vezetőedzőnek, Bognár Györgynek.

2025. 05. 14. 22:22
Orbán Viktor Bognár Györgyöt méltatta a kupadöntőt követően. Fotó: Facebook/Orbán Viktor
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

– Már megint Bognár Gyuri a király! – írta Orbán Viktor kormányfő a Facebook-oldalán, miután a Paks tizenegyespárbajban legyőzte az FTC-t a Magyar Kupa döntőjében.

Bognár György, Paks, Magyar Kupa, Orbán Viktor
Bognár György csapata, a Paks megvédte a címét a Magyar Kupában, ehhez Orbán Viktor miniszterelnök is gratulált. Fotó: MTI/Illyés Tibor

Orbán Viktor bejegyzése

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.