A felszólalások minden esetben egészségügyi témákban történtek, a térség egyéb problémáival kapcsolatban nem emelt szót egy alkalommal sem. Így nem állt ki az országosan is nagy vihart kevert 2004-es és 2005-ös Onyx-szennyezéssel kapcsolatban, illetve az egyébként több MSZP-s politikus által is fontosnak tartott 10-es út ügyében sem.
Tittman János a különböző költségtérítési díjakkal együtt 2003-ban és 2004-ben havonta átlagosan közel 600 ezer forintot, 2005-ben pedig még ennél is többet vehetett fel – hogy pontosan mennyit, az nem derül ki a parlamenti archívumból, mivel az utolsó két év utazási és szállás-költségtérítési adatai egyelőre nem kerültek fel a hivatalos honlapra. (Hídlap)
Négy év alatt négyszer szólalt fel az MSZP-s politikus
Komárom-Esztergom megye jelenlegi szocialista országgyűlési képviselője és képviselőjelöltje az elmúlt ciklusban összesen négy alkalommal szólalt fel az Országgyűlésben, utoljára 2003. december 10-én – írja az esztergomi Hídlap.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!