Diák gyilkolt a pécsi egyetemen

Pisztollyal agyonlőtte 19 éves diáktársát, egy másikat életveszélyesen, egy 37 éves gyakorlatvezetőt és egy 54 éves takarítónőt súlyosan megsebesített a 23 éves G. Ákos elsőéves gyógyszerészhallgató tegnap a Pécsi Tudományegyetem orvosi karán, a biofizikai intézetben. A fiatalembert őrizetbe vették, a támadás indítékáról lapzártáig nem nyilatkozott a rendőrség.

Bóka Máté Ciprián
2009. 12. 06. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.