Orbán Viktor: Szentendrén is mi voltunk többen!

A miniszterelnök közösségi oldalán arról írt, hogy Szentendrén is többen voltak a támogatói, és köszönetet mondott mindazoknak, akik részt vettek a rendezvényen.

2026. 03. 20. 22:44
Forrás: Orbán Viktor közösségi oldala
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Fotóalbumot tett fel közösségi oldalára mai, szentendrei országjárásáról a magyar miniszterelnök. 

Az albumhoz ezt írta: 

Szentendrén is mi voltunk többen! Köszönöm, hogy ilyen sokan eljöttetek

Ahogy arról lapunk is beszámolt, Szentendrén folytatódott pénteken Orbán Viktor országjárása. A kormányfő kampánykörútja hatalmas siker, ugyanis az eddigi három helyszínen óriási tömeg hallgatta a beszédét, és természetesen Szentendrén is zsúfolásig megtelt a Fő tér a miniszterelnök beszédére.

Borítókép: Orbán Viktor (Forrás: Facebook)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.