Üzentek a Covid-osztályon dolgozók
Egy világjárvány nem csettintésre múlik el – mondta a Gottsegen-kórház egyik munkatársa.
Egy világjárvány nem csettintésre múlik el – mondta a Gottsegen-kórház egyik munkatársa.

Polaneczky Judit, a Gottsegen-kórház ápolási igazgatója elmondta: megkönnyebbülést jelent, hogy megkapta az oltást.

Szívbeteg gyermekek részére fontos speciális inkubátorra indított gyűjtést más civil szervezetekkel a Fiatal Családosok Klubja (FICSAK) – mondta Soós Anita, a FICSAK munkatársa az M1 aktuális csatornán vasárnap.
A magyar kórházak fejlesztése központi és döntő kérdés, ennek jegyében 4,5 milliárd forint keretösszegben szereztek be 722 altató- és lélegeztetőgépet – mondta az emberi erőforrások minisztere.

Az intézetben az Egészséges Budapest Program keretében fejlesztik az orvosi képarchiváló rendszert, CT, MR és DSA készülékkel bővül a diagnosztikai eszközpark.
A Down-szindrómával született gyerekek ma már minden esetben átesnek a helyreállító szívműtéten – mondta el a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet (GOKI) gyermekellátásért felelős orvosigazgatója szerdán.
A legtöbb kórház arra törekszik, hogy a gyerekek mellett bent maradhasson valamelyik szülő, méghozzá étkezéssel, ingyen — mondták el a Magyar Nemzetnek nyilatkozó kórházigazgatók.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Újabb adókedvezmények és családtámogatások jönnek jövőre, amelyek több pénzt hagynak a gyermekes családoknál.

Nem árt tudni, hogy milyen idő várható az év utolsó estéjén.

Szánthó Miklós szerint a Bors-ügy megmutatta: ha egy bíró politikai ügyben dönt, nem kerülheti el a közéleti kritikát sem.

Bővült a jogosultak köre: a tisztjelöltek és a határvadászok is megkapják a hathavi juttatást.

A felek valójában nem a békén dolgoznak.

Dmitrij Peszkov szóvivő hangsúlyozta: a kérdés nem tartozik a nyilvánosságra.

Három rendőr és hat iszlamista fegyveres meghalt egy tűzharcban.

Kulisszatitkokat is megosztott.

Lesújtó véleményt fogalmazott meg a korábban a Tiszának kedvező felméréseket publikáló 21 Kutatóközpont vezetője.

Műszaki hiba miatt kedden teljesen leállt az Eurostar-forgalom a Csatorna-alagútban, ami torlódásokat is okozott.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.