Minden lehetséges módon támogatja kárpátaljai partnereit a Kisebbségi Jogvédő Intézet
Továbbá a szervezet ingyenes jogi tanácsadást és képviseletet biztosít minden Kárpátaljáról menekülő magyar embernek.
Továbbá a szervezet ingyenes jogi tanácsadást és képviseletet biztosít minden Kárpátaljáról menekülő magyar embernek.

Teleki Pál-érdeméremben részesült a két üldözött magyar, Beke István és Szőcs Zoltán.

Koncepciós pernek nevezte csütörtök reggel az M1 aktuális csatornán a Kisebbségi Jogvédő Intézet igazgatója azt, hogy terrorizmus vádjával elítélték a székelyföldi Szőcs Zoltánt.
Az állami hatóságoknak kisebbségi nyelveken is tájékoztatniuk kell a lakosságot a vírushelyzetről.

Az autonómia eléréséig biztosítani kell magyar nemzettársainknak a jogbiztonságot szülőföldjükön.
Beke István és Szőcs Zoltán ügyén keresztül akarják megfélemlíteni a székely népet – mondta Csóti György, a Kisebbségi Jogvédő Intézet igazgatója az ECHO TV Napi aktuális című műsorában. Közölte: az elítélt kézdivásárhelyi fiatalok esete során olyan jogsé
A budapesti Kisebbségi Jogvédő Intézet abban bízik, hogy a román legfelsőbb bíróság április 9-ére várható határozata után hazatérhet a családjához a terrorizmus vádjával elítélt és fogva tartott Beke István és Szőcs Zoltán.



A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Tisza pártelnöke egy éve még hazugságnak nevezte az édesanyák adómentességét.

A Tisza Párt gazdaságfejlesztési és energetikai felkészülését Kapitány István, a Shell egykori alelnöke vezeti.

Kapitány István ideális választás a rezsicsökkentés megtöréséhez.

A Magyar Kétfarkú Kutyapárt is megtette a maga bejelentését.

Az amerikai elnök vámokat vet ki Dániára és több más európai országra, amíg meg nem tudja vásárolni Grönlandot.

Az eset előtt néhány nappal a csecsen vezető nyilvánosan bírálta az ukrán elnököt.

A Shell múltját súlyos vádak árnyékolják be.

Ki a fene akarja, hogy a pénzügyeit a „magyar Jockey Ewing” kezelje?

Elképesztő drámák és hazai söprés az első döntős napon.

Hungary's prime minister also took questions from participants at the anti-war rally.

Annyira ittasak voltak, hogy nem is tudták, mit hoztak el.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.